Zrkadlo ako doplnkový sortiment

Vždy hľadáme spôsob, ako vyšperkovať interiér. A hoci sa módne trendy neustále menia, zrkadlo ostáva spoľahlivým interiérovým doplnkom. Okrem toho má ďalšie benefity. Je univerzálne a môžete ho použiť v akejkoľvek miestnosti - od predsiene, kúpeľne až po obývaciu izbu a spálňu. Pristane akejkoľvek farebnej schéme a dokáže priestor opticky zväčšiť. 

 
Holé steny pôsobia prázdno a nudne. No nemusíte na ne vešať len drahé umelecké diela alebo fotografie. Pôsobivú galériu dokážete vytvoriť z kolekcie zrkadiel rôznych veľkostí a tvarov. Zrkadlá môžete zoskupovať podľa rámov a vyberať si také, ktoré zapadajú do štýlu miestnosti.
 

Zrkadlo v podobe dekoratívneho doplnku môže visieť nad sedačkou, posteľou, na stene pri jedálenskom stole, na schodisku...

Dôležité je, aby vo výhľade na zbierku zrkadiel nič neprekážalo. Do úvahy berte i to, že zrkadlá znásobujú obraz, preto by oproti nim malo byť niečo estetické.

Zrkadlo obrovských rozmerov s nádherne zdobeným rámom je jedinečný solitér. Na jeho umiestnenie je ideálna obývacia izbapredsieňhala i spálňa.

Miestnosť rozjasní, vnesie do nej viac svetla a opticky ju zväčší. Najmä vtedy, ak ho dáte oproti oknu, aby na neho priamo dopadalo svetlo. Nadrozmerné zrkadlo môžete zavesiť, nalepiť alebo oprieť o stenu.