Prečo nakúpiť u nás?

Kedy máte dopravu zdarma? U nás vždy

Ak ste v našom e-shope už v minulosti nakupovali, tak ste si určite všimli, že pri dokončovaní Vašej objednávky sa nevyskytli žiadne ďalšie náklady na dopravu tovaru k Vám. Určite Vás to milo prekvapilo. Naďalej v tom plánujeme zotrvať a nenavyšovať Váš nákup o podobné príplatky. Postaráme sa o to aby to bolo v čo najkratšom čase podľa dostupnosti tovaru a bezpečne prostredníctvom kuriérskej spoločnosti až k Vám domov.

 

K výberu osvetlenia domácnosti alebo svietidiel vonkajších priestorov v okolí domu pristupuje väčšina užívateľov s rešpektom - predsa len je to jeden z dôležitých súčastí komfortného bývania. Aj z tohto dôvodu je vám náš tím pripravený byť nápomocný vo všetkých smeroch. Či už potrebujete pripraviť návrh, pomôcť s výberom alebo spracovať výpočet komplexného osvetlenia, on line podporu, dostatočný časový priestor pre vrátenie tovaru alebo pomoc pri riešení reklamácie. Vysvetlíme vám, prečo je výhodné u nás nakúpiť a princíp benefitov pre našich zákazníkov.

 

"Vaša spokojnosť pri nákupe, je pre nás na prvom mieste a urobíme maximum pre splnenie tohto predpokladu"

 

Uprednostňujete nákup z domu a potrebujete poradiť s výberom? „Máme riešenie“

Radi nakupujete cez internet alebo je to aktuálne pre vás jediná možnosť? Potrebujete vybrať svetla, dokončiť stavbu alebo rekonštrukciu, navrhnúť osvetlenie vášho domu alebo záhrady? V spolupráci s naším tímom odborníkov to bude hračka. Pomôžu vám rýchlo a efektívne vyriešiť problematiku osvetlenia.

Ponúkame a stále rozvíjame bezplatnú pomoc zákazníkom online. Môžete využiť možnosť online videohovoru priamo s našim pracovníkom. Konkrétny termín takejto formy konzultácie, je nutné si najprv telefonicky dohodnúť a rezervovať. Následne môžete spoločne s niektorým z našich kolegov odborníkov, začať riešiť vašu požiadavku aj napríklad s použitím zdieľanej obrazovky pre plány projektu a podobne.

 

Pomoc pri výbere svietidiel na našich stránkach vyrieši online chat

Každý z Vás už určite zažil ten nepríjemný pocit s márnym hľadaním konkrétnej veci alebo tak širokou ponukou na eshope, že ste sa postupne stratili a počas vyhľadávania ste možno nakoniec spochybnili svoju pôvodnu predstavu? Práve v tejto situácii Vám vieme pomôcť prostredníctvom nášho online chatu. Presnejšie povedané, nápomocné okienko v pravej dolnej časti našej stránky Vám pomôže s akýmkoľvek problémom. Od skorých ranných až do neskorých večerných hodín Vám na Vaše otázky odpovieme, prípadne v zložitejšom prípade presmerujeme Vás priamo na kompetentnú osobu. Nakupujte, pýtajte sa na čokoľvek, určite Vám poradíme. Našou zásadou je, že neexistuje nesprávna otázka, je len nesprávne ak ostane otázka nezodpovedaná.

 

Predĺžená doba na vrátenie tovaru zakúpeného prostredníctvom e-shopu, u nás až 30 dní

Objednali ste si u nás tovar cez eshop, prišiel vám domov a zistili ste napríklad, že farebný odtieň vám neladí s interiérom? Nie je dôvod na paniku. Ak dodržíte všetky zásady nakladania s tovarom, ktorý chcete vrátiť a odstúpiť bez udania dôvodu od zmluvy, máte dostatok času, pretože sme predĺžili lehotu pre vrátenie až na 30 dní. Boli ste presvedčení, že je riskantné si objednávať svietidlá cez eshop? Veríme, že vďaka tomu, že vám poskytujeme dostatok času na rozmyslenie, už nebudete mať žiadne obavy z nákupu online.