Vonkajšie bodové svetlá

Vonkajšie bodové svetlá môžete inštalovať na chodníkoch, terasách, schodoch alebo v záhrade. Ich svetlo vytvára pôsobivé akcenty, pridáva charakter a eleganciu vášmu exteriéru, a tým vytvára príjemné a zároveň funkčné vonkajšie prostredie.

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
AZ3314 JOE TUBE BK
€27

Joe Tube je kvalitné exterierové osvetlenie vyrobené zo skla v sivej farbe. S napätím 230V a výkonom 1 x 35W ponúka ideálne vonkajšie bodové svetlá pre váš domov. Produkt má...

Kód: AZ3314
273 alix ip65
€55

Alix Ip65 je kvalitné exterierové osvetlenie vyrobené z hliníka v antracitovej farbe. Toto vonkajšie bodové svetlo má napätie 230V a výkon 1 x 50W. Produkt neobsahuje zdroj, ale...

+ ďalšie
Kód: AZ4056

"Vonkajšie bodové svetlá" pridávajú zvýraznenie a atmosféru vášho exteriéru. Tieto svietidlá vytvárajú subtilné a pútavé svetelné efekty, ktoré zdôrazňujú rôzne časti vášho vonkajšieho priestoru.

Vonkajšie bodové svetlá nie sú len praktickými zdrojmi svetla, ale aj efektnými prvky, ktoré pridávajú charakter vášmu domovu. S rôznymi farebnými teplotami a uhlopriečkami svetla môžete dosiahnuť rôzne nálady a atmosféry.

 

Sme Váš overený predajca
Váš overený predajca
Sme tu pre Vás od roku 2009
doprava zdarma od 50€
Doprava zdarma od 50€
po celom Slovensku
Našich zákazníkov si ceníme
Zákazníkov si ceníme
čím viac nakúpite, tým viac šetríte!
nadštandardná doba na vrátenie tovaru
30 dní na vrátenie
nadštandardná doba na vrátenie tovaru