Vonkajšie nástenné svietidlo AZzardo Mikkel

Kód: AZ4484
Značka: AZzardo
€90
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Mikkel Wall je kvalitné exterierové osvetlenie, ideálne pre vonkajšie nástenné svietidlá. Je vyrobený z plastu, má napätie 230V a používa jednu žiarovku typu E27 s výkonom 40W. Farba čierna/číra dodáva eleganciu. Rozmery sú 20,5 x 14,6 x 27,5 cm. IP krytie IP65. Žiarovka nie je súčasťou balenia.
Sme Váš overený predajca
Váš overený predajca
Sme tu pre Vás od roku 2009
doprava zdarma od 50€
Doprava zdarma od 50€
po celom Slovensku
Našich zákazníkov si ceníme
Zákazníkov si ceníme
čím viac nakúpite, tým viac šetríte!
nadštandardná doba na vrátenie tovaru
30 dní na vrátenie
nadštandardná doba na vrátenie tovaru

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie nástenné svietidlá
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 1.57 kg
? IP krytie: IP65
? Materiál: Kov, Plast
? Max W/1 zdroj: 40W
? Napätie: 230V
? Počet zdrojov: 1
? Typ objímky: E27
? Vrátane zdrojov: nie
Farba: Čierna / Číra
Rozmer: 20,5 x 14,6 x 27,5 cm
Vykon: 1 x 40W

Značka AZzardo patrí medzi popredných výrobcov moderných osvetľovacích produktov, ktoré sa vyznačujú kvalitným dizajnom, inováciou a funkčnosťou. Založená v roku 2009 na Slovensku, AZzardo si získala renomé v oblasti osvetlenia vďaka svojim štýlovým a technicky vyspelým svietidlám.

AZzardo je známe svojím zameraním na moderný dizajn a vytváranie unikátnych svietidiel, ktoré dokážu obohatiť akýkoľvek interiér. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu osvetľovacích produktov vrátane stropných, nástenných, visiacich a stojacích svietidiel, ktoré sa líšia štýlom, materiálmi a funkčnosťou.

Jedným z charakteristických rysov značky AZzardo je ich schopnosť kombinovať moderné trendy s praktickými riešeniami. Ich svietidlá nie sú len krásne na pohľad, ale sú aj dobre premyslené z technického hľadiska, čo zabezpečuje spoľahlivý a efektívny výkon osvetlenia.

Značka AZzardo si zakladá na kvalite materiálov a spracovaní, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spokojnosť zákazníkov. Ich kolekcie zahŕňajú rôzne štýly, čo umožňuje výber pre rôzne estetické preferencie a interiérové koncepty.

Ak hľadáte moderné a štýlové svietidlá s dôrazom na kvalitu a dizajn, značka AZzardo by mohla byť pre vás výbornou voľbou. Ich produkty prispievajú k vytvoreniu príjemnej atmosféry a esteticky príťažlivých priestorov.