Predstavujeme novinku na Slovenskom trhu - svietidlá Orlicki design. So zľavou 20% iba do konca mája!!!

Prisadený luster AZzardo Box

Kód: AZ0036
Značka: AZzardo
€64
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Box 1 je kvalitné interiérové osvetlenie s nastaviteľnou výškou. Toto lustre a závesné svietidlo má IP20 krytie, je vyrobené zo skla a má číru/chrome farbu. Napája sa napätím 12V, má jeden zdroj so spotrebou 1 x 1,5W a objímku typu G4. Rozmery sú 10 x 10 x 150 cm.
Sme Váš overený predajca
Váš overený predajca
Sme tu pre Vás od roku 2009
doprava zdarma od 50€
Doprava zdarma od 50€
po celom Slovensku
Našich zákazníkov si ceníme
Zákazníkov si ceníme
čím viac nakúpite, tým viac šetríte!
nadštandardná doba na vrátenie tovaru
30 dní na vrátenie
nadštandardná doba na vrátenie tovaru

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Lustre a závesné svietidlá
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
? IP krytie: IP20
? Materiál: Kov, Sklo
? Max W/1 zdroj: 1,5W
? Napätie: 12V
? Nastavenie výšky: ano
? Počet zdrojov: 1
? Typ objímky: G4
? Vrátane zdrojov: ano
Farba: Číra / Chrome
Rozmer: 10 x 10 x 150 cm
Vykon: 1 x 1,5W

Značka AZzardo patrí medzi popredných výrobcov moderných osvetľovacích produktov, ktoré sa vyznačujú kvalitným dizajnom, inováciou a funkčnosťou. Založená v roku 2009 na Slovensku, AZzardo si získala renomé v oblasti osvetlenia vďaka svojim štýlovým a technicky vyspelým svietidlám.

AZzardo je známe svojím zameraním na moderný dizajn a vytváranie unikátnych svietidiel, ktoré dokážu obohatiť akýkoľvek interiér. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu osvetľovacích produktov vrátane stropných, nástenných, visiacich a stojacích svietidiel, ktoré sa líšia štýlom, materiálmi a funkčnosťou.

Jedným z charakteristických rysov značky AZzardo je ich schopnosť kombinovať moderné trendy s praktickými riešeniami. Ich svietidlá nie sú len krásne na pohľad, ale sú aj dobre premyslené z technického hľadiska, čo zabezpečuje spoľahlivý a efektívny výkon osvetlenia.

Značka AZzardo si zakladá na kvalite materiálov a spracovaní, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spokojnosť zákazníkov. Ich kolekcie zahŕňajú rôzne štýly, čo umožňuje výber pre rôzne estetické preferencie a interiérové koncepty.

Ak hľadáte moderné a štýlové svietidlá s dôrazom na kvalitu a dizajn, značka AZzardo by mohla byť pre vás výbornou voľbou. Ich produkty prispievajú k vytvoreniu príjemnej atmosféry a esteticky príťažlivých priestorov.