Stolová lampa AZzardo Sybilla

Kód: AZ2103
Značka: AZzardo
€82
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2023
Stolová lampa Sybilla 3 Table je ideálnym doplnkom pre váš interiér. Toto osvetlenie je vyrobené zo skla, má bielu/chromovú farbu a napája sa napätím 230V. Lampa má tri zdroje svetla s objímkou typu G9 a maximálnym príkonom 18W na jeden zdroj. Vypínač je umiestnený na kábli. Rozmery lampy sú 18 x 18 x 47 cm.
Sme Váš overený predajca
Váš overený predajca
Sme tu pre Vás od roku 2009
doprava zdarma od 50€
Doprava zdarma od 50€
po celom Slovensku
Našich zákazníkov si ceníme
Zákazníkov si ceníme
čím viac nakúpite, tým viac šetríte!
nadštandardná doba na vrátenie tovaru
30 dní na vrátenie
nadštandardná doba na vrátenie tovaru

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové lampy
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 1.6 kg
? IP krytie: IP20
? Materiál: Kov, Sklo
? Max W/1 zdroj: 18W
? Napätie: 230V
? Počet zdrojov: 3
? Typ objímky: G9
? Umiestnenie vypínača: na kabli
? Vrátane zdrojov: nie
Farba: Biela / Chrome
Rozmer: 18 x 18 x 47 cm
Vykon: 3 x 18W

Značka AZzardo patrí medzi popredných výrobcov moderných osvetľovacích produktov, ktoré sa vyznačujú kvalitným dizajnom, inováciou a funkčnosťou. Založená v roku 2009 na Slovensku, AZzardo si získala renomé v oblasti osvetlenia vďaka svojim štýlovým a technicky vyspelým svietidlám.

AZzardo je známe svojím zameraním na moderný dizajn a vytváranie unikátnych svietidiel, ktoré dokážu obohatiť akýkoľvek interiér. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu osvetľovacích produktov vrátane stropných, nástenných, visiacich a stojacích svietidiel, ktoré sa líšia štýlom, materiálmi a funkčnosťou.

Jedným z charakteristických rysov značky AZzardo je ich schopnosť kombinovať moderné trendy s praktickými riešeniami. Ich svietidlá nie sú len krásne na pohľad, ale sú aj dobre premyslené z technického hľadiska, čo zabezpečuje spoľahlivý a efektívny výkon osvetlenia.

Značka AZzardo si zakladá na kvalite materiálov a spracovaní, čo zabezpečuje dlhú životnosť a spokojnosť zákazníkov. Ich kolekcie zahŕňajú rôzne štýly, čo umožňuje výber pre rôzne estetické preferencie a interiérové koncepty.

Ak hľadáte moderné a štýlové svietidlá s dôrazom na kvalitu a dizajn, značka AZzardo by mohla byť pre vás výbornou voľbou. Ich produkty prispievajú k vytvoreniu príjemnej atmosféry a esteticky príťažlivých priestorov.